Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze już we wrześniu

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze grup "A" i "C" odbędą się w niedzielę, 9 września 2018 r. w Krzeszowie (pow. niżański), natomiast Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze rywalizować będą 24 czerwca w Odrzykoniu.

Od lat wiadomo, że dla strażaków ochotników jak i zawodowych, zawody sportowo-pożarnicze są świetnym rodzajem relaksu, zabawy i okazją do nawiązania nowych znajomości wśród pasjonatów pożarnictwa.

W powiecie krośnieńskim takie zawody organizuje się raz na dwa lata. Podczas tegorocznych Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych nasz region reprezentować będzie męska drużyna z OSP Sporne, kobieca z OSP Posada Dolna, a w kategorii MDP, chłopcy i dziewczęta z OSP Iskrzynia. Warto wspomnieć o tym, że drużyny OSP Sporne, OSP Posada Dolna i MDP dzięwcząt z Iskrzyni zwyciężyły w zawodach powiatowych drugi raz z rzędu. O tych zawodach pisaliśmy tutaj: VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Rymanowie | IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Odrzykoniu. 

Miejmy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów organizatorom. Naszym reprezentantom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki! 

Poniżej prezentujemy zwycięzców Grupy "A" z poszczególnych powiatów wraz z wynikami, którzy wezmą udział w tegorocznych zawodach. Możliwe, że jeszcze tego roku, w powiecie leskim zostaną rozegrane zawody, więc reprezentant z tego powiatu może się zmienić.

 

 

red. Radosław Sowiński fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu:

beniaminek2020lostark-logojubiler-jaracz-logologoAnonseKrosnojasion24metkro