.

Dzień Otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Odrzykoniu

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Niedziela, 13 maja w Odrzykoniu należała do braci strażackiej. Po raz pierwszy druhowie z OSP Odrzykoń zorganizowali Dzień Otwarty swojej jednostki.

Nie zabrakło prezentacji wnętrz remizy, samochodów, sprzętu ratowniczego oraz wielu innych atrakcji.

Wszyscy chętni mogli poczuć się przez chwilę jak prawdziwy strażak, zakładając aparaty ochrony dróg oddechowych oraz pod okiem fachowców mogli użyć specjalistyczny sprzęt ratowniczy. Strażacy-ratownicy przeprowadzili również dla uczestników krótkie szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Wielką atrakcją dla wszystkich uczestników był zabytkowy samochód pożarniczy Dodge, który w Odrzykoniu stacjonuje od 1959 roku.

W trakcie imprezy "Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Krosno" zorganizowało przepyszny catering, a każdy z uczestników mógł wesprzeć wolnymi datkami stowarzyszenie.

Miejmy nadzieję, że wzorem druhów z OSP Odrzykoń, inne jednostki również zorganizują podobne akcje. Zapraszamy na fotorelację. 

red., fot. Radosław Sowiński

Galeria

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner