.

Nowoczesne terminalne do syren dla jednostek OSP

fot. mCarpatia fot. mCarpatia

Twoja jednostka nie posiada selektywnego powiadamiania? Firma mCarpatia oferuje nowoczesne terminale do zdalnego uruchamiania syreny alarmowej w Waszych jednostkach. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

mCarpatia oferuje terminale do zdalnego uruchamiania syreny alarmowej telefonem. 

Gdy jednostka posiada już jednoczesne alarmowanie na telefony strażaków w jednakowym czasie może również dodatkowo wyposażyć sobie terminal do zdalnego uruchomienia syreny alarmowej.

- Jeżeli nie posiadacie jednoczesnego alarmowania możemy pomóc w jego założeniu i uruchomieniu - mówią przedstawiciele z firmy mCarpatia - Koszt terminala to kwota około 1500 zł brutto wraz z montażem i sprzętem niezbędnym do jego podłączenia. Może to być kwota większa ale może być i mniejsza, różnice cenowe będą naprawdę niewielkie uzależnione od zapotrzebowania materiału. Istnieje możliwość założenia radiotelefonu do komunikacji ze Stanowiskiem Kierowania danej jednostki Państwowej Straży Pożarnej wtedy cena będzie ustalana indywidualnie.

Po więcej informacji wystarczy skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem firmy: 536 518 968 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

red.

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner