Przeglądu Musztry Klas Mundurowych w Rymanowie-Zdroju

wtorek, 30 kwiecień 2019 13:46
fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

W Rymanowie-Zdroju odbyła się V edycja Wojewódzkiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych. Młodzież prezentowała swoje umiejętności w zakresie elementów musztry podstawowej oraz paradnej. 

R E K L A M A

W poniedziałek (23.04) w Rymanowie-Zdroju odbył się V Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Uczestnicy turnieju prezentowali swoje umiejętności w zakresie elementów musztry podstawowej oraz paradnej. Rywalizująca młodzież podlegała ocenie komisji sędziowskiej, w skład której wchodzili żołnierze, strażacy, funkcjonariusze straży granicznej, służby więziennej oraz policjanci.

Turniejowe zmagania obserwowali zaproszeni goście, wśród których znaleźli się samorządowcy oraz przedstawiciele formacji mundurowych.

W turniejowych zmaganiach brali udział licealiści z Rymanowa i Jedlicza, reprezentanci Zespołu Szkół w Trzcinicy oraz uczniowie Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych. Najlepszą okazała się drużyna z Rymanowa, która będzie reprezentować nasze województwo na ogólnopolskim turnieju.

red., KMP Krosno, fot. KMP Krosno