.

KROSNO: Piłkarskie zmagania mundurowych

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Między innymi krośnieńscy policjanci i strażacy uczestniczyli w III Międzynarodowych Rozgrywkach Piłkarskich o puchar IPA Regionu Krosno. W zawodach uczestniczyli mundurowi z Jasła, Sanoka oraz goście z Włoch i Słowacji. Imprezę zorganizowano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

W piątek na terenie obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, odbył się turniej piłkarski z udziałem reprezentacji służb mundurowych regionu oraz zaproszonych gości. W III Międzynarodowych Rozgrywkach Piłkarskich o puchar IPA Regionu Krosno rywalizowali krośnieńscy policjanci, strażacy, mundurowi z Jasła, funkcjonariusze straży granicznej z Sanoka oraz przedstawiciele służb mundurowych z Włoch i Słowacji.

Oficjalną prezentację drużyn poprzedziło wystąpienie Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie mł. insp. Leszka Buryły, który otworzył turniej. Chwilę później, szef krośnieńskich policjantów zamienił mundur na strój sportowy i już jako zawodnik, stanął do sportowej rywalizacji.

Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym” i przebiegały w sportowej atmosferze i duchu „fair play”. Najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa słowackich stróżów prawa. To oni zdobyli również tytuły „króla strzelców” oraz najlepszego bramkarza. Dalsze miejsca na podium zajęli policjanci z Jasła oraz krośnieńscy strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie.

Uczestnicy sportowych zmagań odebrali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz okolicznościowe upominki z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie kom. Tomasza Dąbrowskiego oraz Przewodniczącej IPA Regionu Krosno asp. Beaty Raus.

red. fot. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner