.

"Ratownictwo Po Godzinach", czyli spotkanie pasjonatów ratownictwa

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

„Ratownictwo Po Godzinach” to inicjatywa spotkań w luźnej atmosferze z dala od sal wykładowych, gdzie podczas zebrania towarzyskiego, osoby związane z ratownictwem medycznym, ale i pasjonaci oraz strażacy, policjanci i pracownicy innych służb, będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów oraz podyskutować na dany temat. Autorami inicjatywy są ratownicy medyczni – Grzegorz Nowak i Jerzy Jaskuła.

PATRONAT KROSNO112

Pomysł na spotkanie towarzyskie połączone z wymianą doświadczeń szybko zdobył grono zwolenników, dzięki czemu akcja ma już zasięg ogólnopolski, a spotkania odbywają się w różnych częściach naszego kraju.

rpgggg.jpg

Już 26 sierpnia o godzinie 20:00 w Restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie odbędzie się pierwsza edycja spotkania w naszym regionie, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarki, strażaków, policjantów, studentów kierunków medycznych oraz pasjonatów pięknej dziedziny medycyny. Szczegóły wykładów na plakacie. Wstęp wolny.

miik.jpg

red. Patrycja Barna, fot. archiwum Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner