Najnowocześniejszy wóz firmy Rosenbauer zaprezentowany w OSP KSRG Dukla

fot. OSP KSRG Dukla fot. OSP KSRG Dukla

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN firmy Rosenbauer został zaprezentowany w sobotni wieczór (7.09) na placu manewrowym OSP KSRG Dukla. Jest to obecnie jeden z najnowocześniejszych samochodów pożarniczych w Polsce. Na pokaz pojazdu do Dukli przyjechali strażacy z całego powiatu krośnieńskiego. Rosenbauer odwiedził strażaków z Dukli już drugi raz.

Firma Rosenbauer jest wiodącym na świecie producentem sprzętu pożarniczego. Od ponad 150 lat nazwa firmy oznacza innowacyjne i przełomowe technologie w produkcji pojazdów pożarniczych i systemów gaśniczych zgodnie z wymogami norm europejskich i amerykańskich.

Rosenbauer oferuje strażakom pełną gamę pojazdów pożarniczych: od pojazdów miejskich, drabin mechanicznych i podnośników hydraulicznych, pojazdów lotniskowych czy przemysłowych, po inne pojazdy specjalne. Ponadto, w ofercie znajdują się: sprzęt pożarniczy, stacjonarne systemy gaśnicze oraz rozwiązania z dziedziny telematyki wykorzystywane na potrzeby zarządzania pojazdami oraz prowadzenia działań. Rosenbauer aktywnie funkcjonuje w branży pożarniczej z prężną siecią usług i sprzedaży w ponad 100 krajach.

red. fot. Rafał Zarzyczny

 

Partnerzy portalu: