"W ogniu pytań z...", czyli nowa seria wywiadów Krosno112.pl

wtorek, 24 marzec 2020 19:18
fot. pixabay fot. pixabay

“W ogniu pytań z..." to nowy cykl Krosno112.pl, który ma na celu przybliżyć sylwetki strażaków z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Będą to osoby, które z ogniem zmagają się zawodowo, jak również ochotnicy służący w miejscowych jednostkach OSP.

R E K L A M A

Wielu małych chłopców marzy o tym, by zostać strażakiem. Jedni z biegiem lat znajdują zatrudnienie w Państwowej Straży Pożarnej, inni przez długi okres służą w jednostce OSP. Dziś trudno wyobrazić sobie co by było, gdyby nie było jednych i drugich. To ludzie, którzy służą “Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” i bez względu na wszystko biegną tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Pytania będą różne - począwszy od tego tradycyjnego: dlaczego zdecydowali się zostać strażakiem, po najtrudniejsze akcje i anegdoty związane z tą profesją.

Zachęcamy Was do śledzenia cyklu pt. "W ogniu pytań z...". Do wywiadów wybierać będziemy najbardziej znanych i cenionych strażaków z powiatu krośnieńskiego. Dzięki temu nasi Czytelnicy poznają naszych bohaterów, którzy często w obliczu tragedii pozostają w cieniu. 

Cykl rozszerzymy również o inne służby ratownicze działające na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego.

red.