Dołącz do akcji dla szpitala i służb ratunkowych z powiatu strzyżowskiego

piątek, 01 maj 2020 13:02
fot. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie fot. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie

Koronawirus zmienił nasze życie i sparaliżował wiele dziedzin znanego nam do tej pory świata. Powrót do normalności będzie trwał pewnie długo, ale każdy z nas może przyczynić się do jego przyśpieszenia pomagając tym, którzy w pierwszej linii stoją na straży w walce o nasze zdrowie i życie.

Jeśli chcielibyście włączyć się w pomoc na rzecz szpitala i służb ratunkowych z terenu powiatu strzyżowskiego wystarczy dołączyć do zbiórki prowadzonej przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Kobyla.


Organizatorzy akcji zwracają się z prośbą o pomoc rzeczową, która będzie przekazana ratownikom.

Co jest potrzebne?

  1. fartuchy ochronne,
  2. środki dezynfekujące,
  3. maseczki,
  4. przyłbice,
  5. woda mineralna w butelkach półlitrowych,
  6. środki czystości,
  7. ręczniki papierowe,
  8. wszelkiego rodzaju sprzęt do sprzątania, dezynfekcji itp.

Pamiętajcie, każda pomoc jest ważna, wszystko zostanie wykorzystane do walki z pandemią i jak najszybszym powrotem do normalności.

WAŻNE! Gdzie można przynosić środki ochrony osobistej i inne potrzebne rzeczy?
Środki oraz sprzęt można przynosić do recepcji Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku codziennie w godz. od 8:00 do 21:00 w dniach od 4 do 10 maja 2020 r.

INFORMACJA
Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym, możliwy jest odbiór artykułów ze wskazanego adresu na terenie Krosna oraz całego powiatu krośnieńskiego, oraz oczywiście powiatu strzyżowskiego.

Kontakt z koordynatorami akcji:

Marek Armata - tel. 503-300-552
Arkadiusz Pałys - tel. 721-286-915
Recepcja GOSiR tel. 17 2777 111

W ramach akcji zostało założone specjalne wydarzenie na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ - gdzie po wyrażeniu zgody będą zamieszczane informacje o darczyńcach i sponsorach.

red. Frysztak24.pl