Muzycy śpiewają, ratownicy robią pompki. Krośnieńscy medycy dołączyli do #hot16challenge

poniedziałek, 18 maj 2020 10:05
Muzycy śpiewają, ratownicy robią pompki. Krośnieńscy medycy dołączyli do #hot16challenge fot. SPPR Krosno

Trwa zbiórka na siepomaga.pl, która ma pomóc służbie zdrowia w walce z koronawirusem. Do wpłat zachęcają artyści, politycy, dziennikarze. Do akcji włączyli się też ratownicy medyczni.

R E K L A M A

Akcja Hot16Challenge powstała sześć lat temu na fali popularności Ice Bucket Challenge. Nominowana osoba ma zaśpiewać szesnaście wymyślonych przez siebie wersów, a następnie wskazać kolejne osoby, które jej zdaniem powinny zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Druga edycja to równocześnie pomoc w walce z koronawirusem. Na portali siepomaga.pl trwa zbiórka „Beef z koronawirusem #Hot16Challenge" (KLIKNIJ)”. Pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia mogą wpłacać zarówno nominowani jak i fani.

Na koncie jest już prawie 3 mln zł. Szczegóły akcji - kto kogo nominował, ilu artystów wzięło udział, możecie zobaczyć na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie https://hot16challenge.network/

Paramedic Studio, które nominowało Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie, zmodyfikowało zasady wyzwania. - Niestety nie potrafimy śpiewać a tym bardziej rapować - wytłumaczyli na swoim facebooku.

Kliknij i zobacz jak z zadaniem poradzili sobie ratownicy SPPR Krosno:

SPPR 16

Wyzwanie polega na zrobieniu 16 pompek. Krośnieńscy ratownicy chętnie do niego przystąpili. - Nie chcemy Was męczyć naszymi popisami wokalnymi ale jeśli znajdzie się ochotnik na pewno podzielimy się dziełem końcowym - napisali na fanpage'u.

Do zabawy nominowali Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Ratownik 10 z Sanoka, Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, Ratownictwo Medyczne w Kolbuszowej i Krakowskie Pogotowie Ratunkowe.


autor: red