Jak skorzystać z promocji u bukmachera?

Obstawianie wyników piłkarskich spotkań, zwycięzców tenisowych turniejów, czy triumfatora turnieju skoków narciarskich - gra u bukmachera może stanowić świetny dodatek do sportowych emocji, a także okazją do przekucia sportowej wiedzy w realny zysk.

1. Jak grać u bukmachera?
2. Promocje bukmacherskie
Gra u bukmachera może być prawdziwą pasją, a dla niektórych nawet sposobem na życie. Jednak zanim rozmarzymy się o wielkich wygranych, warto rozeznać się w tej formie rozrywki oraz nauczyć się grac odpowiedzialnie.

Jak grać u bukmachera?
Podstawową zasadą, która powinna przyświecać nam podczas obstawiania wyników sportowych zmagań jest odpowiedzialność. Bukmacher często kusi wysokim kursem na danego zawodnika lub zwycięstwo niżej notowanej drużyny, a my chętnie ulegamy pokusie szybkiego wzbogacenia się. Jednak nawet jeśli dysponujemy obszerną wiedzą z zakresu jakiejś dyscypliny, przeczytaliśmy wszystkie artykuły w prasie na temat danego zespołu, albo po prostu mamy przeczucie - nie powinniśmy zapominać o odpowiedzialności. Dlatego lepiej nie stawiać wszystkich pieniędzy na jeden zakład albo tworzyć skomplikowanych zakładów akumulatorowych, gdzie wygrana uzależniona jest od wyników wielu spotkań. Kolejny aspekt to gra u legalnych bukmacherów. Chodzi tu przede wszystkim o zmiany wprowadzone przez Ministerstwo Finansów, które znacząco wpłynęły na działalność wielu firm bukmacherskich, zwłaszcza tych, oferujących grę online. Obecnie przepisy są zaostrzone, a jednym z nowych wymogów jest chociażby przesłanie skanu dowodu osobistego, gdyż wcześniej u bukmachera mogły przez internet grać osoby niepełnoletnie. Dlatego obecnie, wybierając firmę bukmacherską, na początku warto sprawdzić, czy posiada ona zezwolenie na sprzedaż zakładów w Polsce.

Promocje bukmacherskie
Firmy bukmacherskie chcą stale powiększać grono użytkowników, dlatego kuszą nowych graczy licznymi promocjami, a dotychczasowych obstawiających zachęcają atrakcyjnymi kursami i ewentualnymi wysokimi wygranymi. Zatem jeśli stawiamy dopiero pierwsze kroki w świecie zakładów, warto poszukać najkorzystniejszych ofert. Co może znajdować się w takich powitalnych bonusach? Najczęściej są to tzw. zakłady bez ryzyka, kiedy w razie porażki, bukmacher nie pomniejsza naszego konta o kwotę, którą obstawiliśmy. Z kolei w przypadku wygranej, realne pieniądze lądują na naszym koncie. Innym skutecznym zabiegiem, zachęcającym do założenia konta jest bonus powitalny, czyli określona kwota wirtualnych pieniędzy, którymi możemy bez obaw dysponować, obstawiając sportowe wydarzenia. Takie promocje często mają postać kodów. Np. lvbet kod bonusowy pozwala odebrać dodatkowe 1500 zł do wykorzystania na lvbet.pl.

materiał zewnętrzny

 

Partnerzy portalu: