Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

I Gminne Zawody Strzeleckie dla strażaków z OSP z Gminy Wojaszówka

W sobotę 29 czerwca na terenie strzelnicy sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Rymanowie odbyły się I Gminne Zawody Strzeleckie dla strażaków z jednostek OSP z Gminy Wojaszówka. Zawody swoim patronatem objął Wójt Gminy Wojaszówka Rafał Bobala.
  • Źródło: UG Wojaszówka

Źródło: UG Wojaszówka

Do udziału zgłosiło się 7 trzyosobowych drużyn. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: drużynowej i indywidualnej.

Drużyna OSP Bajdy strzelała najcelniej

W kategorii drużynowej najlepszą okazała się drużyna z OSP Bajdy uzyskując łączny wynik 222 pkt. drugie miejsce zajęła drużyna z OSP Wojaszówka z wynikiem 211 pkt., a trzecie drużyna z OSP Pietrusza Wola z wynikiem 185 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył dh Robert Wyrostek z OSP Wojaszówka - 85 pkt. (2x10), drugie miejsce zajęła dh Marianna Krawczyk z OSP Pietrusza Wola – 85 pkt. a trzecie dh Bartosz Wąchała z OSP Łączki Jagiellońskie – 80 pkt.

Zwycięzcy zawodów indywidualnych będą reprezentować Gminę Wojaszówka na zawodach powiatowych.

Puchary oraz pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników zawodów wręczyli: Wójt Gminy Wojaszówka – Rafał Bobala, Komendant Gminny ZOSP RP w Wojaszówce – dh Bogdan Maraj oraz Prezes PTG "Sokół" w Rymanowie – Kazimierz Cetnarski