Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 08:54
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

32. Finał WOŚP w Krośnie. Prace lokalnych artystów na aukcji w BWA

Aukcje organizowane przez Biuro Wystaw Artystycznych są nieodłącznym elementem krośnieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbędzie się ona w środę (24 stycznia) w siedzibie BWA przy ul. Portiusa. Zobaczcie prace, które pójdą pod młotek.

Autor: BWA

Biuro Wystaw Artystycznych od wielu lat, podczas finału WOŚP, zaprasza do galeryjnych sal, gdzie odbywa się aukcja dzieł sztuki prowadzona przez Zbigniewa Glenia, dyrektora Liceum Plastycznego.

Lokalni artyści przekazali na tegoroczną aukcję ponad 40 prac. W środę (24 stycznia) od godz. 10:00 będą wystawione w przestrzeni ekspozycyjnej BWA. Licytacja rozpocznie się o godz. 18:00.

Wydarzenie będzie połączone z finisażem wystawy Marka Burdzego "Marek i przyjaciele".

Poniżej prezentujemy prace wystawione na aukcje:

Alicja Nowicka - „Tulipany” - olej, płótno, 50x40cm

Anna Kosztyła - „Irysy” olej, płótno, 50x40cm

Arkadiusz Andrejkow - „Portret” akryl, spray, drewno 39,5x31cm

Barbara Kasprzycka - „Kwadraty 2” farba witrażowa, płótno, 29x29cm

Barbara Kasprzycka - „Kwadraty 3” farba witrażowa, płótno, 29x29cm

Dorota Magryś - „Drzewa” - akryl, płótno 80x60cm

Elżbieta Wesołkin - „Koty” - olej, płótno, 53,5x64,5cm

Helena Cząstka – „Pejzaż-mokradła” - olej, płótno, 40x50cm

Ihor Badyak - „Kobieta” - akryl, płótno, 80x60cm

Iwona Bochnak - „Broszka” 1 - technika własna, 78x55mm

Iwona Bochnak - „Broszka” 2 - technika własna, 75x57mm

Jacek Gołąbek - „Koń 2” - olej, tektura, 28,5x20cm

Jacek Gołąbek - „Koń 1” - olej, tektura, 28,5x19cm

Jacek Gołąbek - „Koń 3” - olej, tektura, 27x19cm

Jacek Gołąbek - „Koń 4” - olej, tektura, 27x17,5cm

Jacek Gołąbek - „Kościół” - technika własna, tektura, 31,5x25cm

Jacek Gołąbek - „Las” - technika własna, tektura, 25x29cm

Jadwiga Dańczak - „Białe róże” - olej, płótno, 40x30cm

Julia Habrat - „Bez tytułu” - olej, płótno 40x70cm

Katarzyna Antosz - „Sandomierz” - tusz, papier 31x44cm

Katarzyna Oczoś - „Portret z sową” - olej, płótno, 60x70cm

Maciej Habrat - „Zając” - szkło, 6x41x19,5cm

Maciej Syrek - „Anioł z filharmonii” - brąz, kamień, 7x5x18,5cm

Magdalena Stochla - „Bałwanek” - włóczka, 30x20x50cm

Magdalena Wyżykowska-Figura - „Pejzaż jesienny” - olej, płótno, 50x70cm

Marcin Płoszaj - „Bez tytułu” - olej, płótno, 70x100cm

Mariola Durska - „Jednorożec” - tech. własna, papier, 15,5x14cm

Mariusz Kus - „Trojaczki” - rysunek, papier, 32x45cm

Mateusz Deryniowski - „Pejzaż” 1 - olej, płyta, 18,5x26,5cm

Mateusz Deryniowski - „Pejzaż” 2 - olej, płótno, 49,5x50cm

Małgorzata Dąbrowska - „Gruszki” - akryl, płyta, 24x30cm

Małgorzata Nabożna - „Bez tytułu” - olej, płótno, płyta, 50x40cm

Małgorzata Wojnar - „Pejzaż-ławeczka” - akryl, płótno, 50x60 cm

Mikołaj Sikorski - „Cliche-Verre” - fotografia, 11x8,5cm

Mikołaj Sikorski - „Kompozycja czarno-biała” - akryl, płyta, 99x78,5cm

Mikołaj Sikorski - „Obiekt” - gips, szkło, 14x5,5x16,5cm

Piotr Burger - „Ryba” - drewno, metal, 7,5 x 22,5 x 17cm

Piotr Wójtowicz - „Bez tytułu” emulsja akrylowa, tektura, śred.17cm

Urszula Janowska - „Kwiaty” - olej, płyta, 40x30cm

Volodymyr Svachyj - „Dobre wrażenia” - tech. miesz., płótno, 60x45cm

Wojciech Mercik - „Byk” - akwarela, papier, 16x25cm

Wojciech Zagórski - „Strach i szczygły” - pastel, papier, 60x40cm

Zbigniew Habrat - „Portret” - pastel, papier, 42x30cm

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ